Kl. | Kampnr. | Pulje | Resultat | |||
16.00 | 1 | A | Stoholm Skole | - | Nr. Alslev Skole | 3*-2 |
2 | B | Brørupskolen | - | Sæbygård Skoleafdeling | 0-4 | |
3 | C | Rynkevangskolen | - | Brændkjærskolen | 0-4 | |
16.30 | 4 | A | Kollund Skole | - | Issø-Skolen | 3-1 |
5 | B | Grindsted Skole | - | Lyksborg Danske Skole | 2-3* | |
6 | C | Lærkeskolen | - | Holmeagerskolen | 3*-2 | |
17.00 | 7 | A | Stoholm Skole | - | Hans Rømer Skolen | 1-3 |
8 | B | Brørupskolen | - | Strandskolen | 1-3 | |
9 | ||||||
17.30 | 10 | A | Nr. Alslev Skole | - | Kollund Skole | 3-1 |
11 | C | Rynkevangskolen | - | Lærkeskolen | 2-3* | |
12 | B | Sæbygård Skoleafdeling | - | Grindsted Skole | 3*-2 | |
18.00 | 13 | B | Lyksborg Danske Skole | - | Strandskolen | 2-3* |
14 | C | Brændkjærskolen | - | Holmeagerskolen | 0-4 | |
15 | A | Issø-Skolen | - | Hans Rømer Skolen | 1-3 | |
18.30 | 16 | B | Brørupskolen | - | Grindsted Skole | 0-4 |
17 | ||||||
18 | A | Stoholm Skole | - | Kollund Skole | 2-3* | |
19.00 | 19 | |||||
20 | B | Sæbygård Skoleafdeling | - | Strandskolen | 3-1 | |
21 | A | Nr. Alslev Skole | - | Issø-Skolen | 3-1 |
Kl. | Kampnr. | Pulje | Resultat | |||
8.15 | 22 | B | Grindsted Skole | - | Strandskolen | 3-1 |
23 | B | Sæbygård Skoleafdeling | - | Lyksborg Danske Skole | 3-1 | |
24 | A | Kollund Skole | - | Hans Rømer Skolen | 3-1 | |
8.45 | 25 | C | Rynkevangskolen | - | Holmeagerskolen | 2-3* |
26 | A | Stoholm Skole | - | Issø-Skolen | 2-3* | |
27 | C | Brændkjærskolen | - | Lærkeskolen | 2-3* | |
09.15 | 28 | A | Nr. Alslev Skole | - | Hans Rømer Skolen | 4-0 |
29 | ||||||
30 | B | Brørupskolen | - | Lyksborg Danske Skole | 2-3* | |
09.45 | Regne-/kamppause | |||||
09.55 | 31 | ¼ - finale | Nr. 1A Nr. Alslev Skole |
- | Nr. 3C Brændkjærskolen |
1-3 |
32 | 9.-14. plads | Hans Rømer | - | Rynkevang | 3*-2 | |
33 | ¼ - finale | Nr. 1C Lærkeskolen |
- | Bedste 3’er pulje A/B Grindsted |
0-3 | |
10.30 | 34 | ¼ - finale | Nr. 1B Sæbygård |
- | Nr. 2C Holmeagerskolen |
1-3 |
35 | 9.-14. plads | Issø-skolen | - | Strandskolen | 3-1 | |
36 | ¼ - finale | Nr. 2B Lyksborg |
- | Nr. 2A Kollund |
0-4 | |
11.05 | 37 | 5.-8. plads |
Taber kamp 31 |
- | Taber kamp 33 Lærkeskolen |
1-3 |
38 | 9.-14. plads | Stoholm | - | Rynkevang | 4-0 | |
39 | 9.-14. plads | Issø-skolen | - | Brørup | 3-1 | |
11.40 | Fælles frokostpause for alle | |||||
12.00 | 40 | Semi.1 | Vinder kamp 31 Brændkjær |
- | Vinder kamp 33 Grindsted |
0-4 |
41 | Semi.2 | Vinder kamp 34 Holmeager |
- | Vinder kamp 36 Kollund |
4-0 | |
42 | 5./8. plads | Taber kamp 34 Sæbygård |
- | Taber kamp 36 Lyksborg |
4-0 | |
12.40 | 43 | 9./10. plads | 1D Hans Rømer |
- | 1E Issø-skolen |
3*-2 |
44 | 11./12. plads | 2D Stoholm |
- | 2E Strandskolen |
3-1 | |
45 | 13./14. plads | 3D Rynkevang |
- | 3E Brørup |
0-4 | |
13.20 | 46 | 7./8. plads | Taber kamp 37 Nr. Alslev |
- | Taber kamp 42 Lyksborg |
4-0 |
47 | 5./6. plads | Vinder kamp 37 Lærkeskolen |
- | Vinder kamp 42 Sæbygård |
1-3 | |
48 | 3./4. plads | Taber kamp 40 Brændkjær |
- | Taber kamp 41 Kollund |
3-1 | |
14.00 | 49 | Finale | Vinder kamp 40 Grindsted |
- | Vinder kamp 41 Holmeager |
3*-2 |
14.40 | Præmieoverrækkelse og afslutning på stævnet |